מתאון - מרכז שרות מתכות בסרטים
 

מתאון מתכות בע"מ - מרכז שרות מתכות בסרטים - מדיניות האיכות

 
מתאון מתכות בע"מ - מרכז שרות מתכות בסרטים - מדיניות האיכות

שישים שנה של ניסיון, לקוחות נאמנים ומוניטין מוכחים, הם בעיקר תוצאה של איכות עקבית וללא פשרות. מדיניות האיכות במתאון מבוססת על נהלים כתובים, פעילות בהתאם לאותם נהלים, ולימוד והפקת לקחים בלתי פוסקים.
שרשרת האיכות במתאון מתחילה בבחירה קפדנית של ספקים מובילים. נכון, לעתים ניתן למצוא מתכות "דומות" במחירים נמוכים מאלה של ספקינו, אך איסטרטגית הרכישה שלנו היא התמקדות באיכות ללא פשרות. כל ספקינו מוסמכים על-ידי גורמי ההסמכה הרלוונטיים בארצותיהם, ומבצעים בדיקות נדרשות במעבדותיהן.


במעבדת מתאון אנו מבצעים בדיקות קושי ובדיקות מתיחה במכשירים המותאמים במיוחד לבדיקה של סרטי מתכת דקים. זאת על-מנת לזהות צרכים של לקוחותינו או לאמת חומרים מסוימים במקרים של ספק.
מתאון מוסמכת ל-ISO 9001/AS9120 על-ידי מכון התקנים הישראלי למעלה מעשור. כל חומר המצוי במחסננו מתועד, מסומן, ונמצא במעקב באמצעות כרטסת ייעודית. תעודות הבדיקה המקוריות נשמרות בארכיון מתאון במשך 10 שנים לאחר שהחומר עצמו יצא ממחסננו.
מחסן החומרים מרווח ומסודר, החומרים מסודרים על מדפים על-פי אזורים, והחומרים עצמם מסומנים בבירור על-מנת לתת זיהוי חד-חד ערכי.


כל הזמנה וכל הוראת ביצוע נבדקת פעמיים ונחתמת על-ידי שני עובדים מנוסים. הזמנה שבוצעה נארזת ומסומנת בבירור, ומלווה על-ידי תעודת הטיב של החומר.
כל חומר שנלקח לצורך ביצוע הזמנה, נבדק פיזית בנוסף לסימון כדי לוודא התאמה מלאה. כלי המדידה עוברים בדיקה תקופתית ומתאימים במיוחד לבדיקת סרטי מתכת דקים.
ברשותנו ספריה של תקנים עדכניים, ואנו בקשר שוטף עם ספקינו לצורך הבהרות ועדכונים.


במתאון האיכות היא דרך חיים ומטרת על. לכן, אנו מציבים לעצמנו רף איכות חדש כל יום, מתעדכנים ומפתחים שיטות ואמצעים לתת מענה איכותי, אמין ועקיב יותר. מאות לקוחותינו יעידו על-כך.

רחוב הסתת 1,
אזור התעשיה חולון
ת"ד 1957, חולון, 5811802
טלפון: 03-5586288
פקס: 03-5586291
info@maton.co.il
 
דפי תוכן
דפי מידע
קישורים
בניית אתרי וורדפרס
כל הזכויות שמורות למתאון בע"מ © - מרכז שירות מתכות בסרטים